bootsy.pl

Moda Uroda Zdrowie

Uroda

Marynarka w kratę stylizacje, które każdemu pasują

Dzisiaj marynarki w kratę z powrotem wróciły do łask i doskonale wpisują się w każdy kanon mody. Pasują idealnie zarówno każdemu mężczyźnie jak i kobiecie. Każdy może je mieć w swojej garderobie, jednak dobrze jest zawsze wiedzieć z czym najlepiej je można zestawić i na jakie okazje ubranie ich będzie najlepiej widziane.

Krata kracie nierówna

Jest bardzo dużo rodzajów krat, które można zobaczyć na męskich lub damskich marynarkach. Krata nie zawsze równa się danej kracie. Właśnie z mnogości tych wzorów wynika, że marynarka w kratę może za każdym razem prezentować się inaczej. Dzisiaj popularna marynarka w kratę stylizacje daje przeróżne i z tej świetnej zabawy, na bazie jednej marynarki, może wyjść kilka propozycji męskich czy damskich kreacji.
Najbardziej popularnym rodzajem kraty jest glencheck, czyli tak zwana kratka księcia Walii, na drugim miejscu plasuje się windowpane, wzór o bardzo szeroko rozstawionych pasach.

Jak dobrać resztę ubrań do marynarki w kratę?

Krata to bardzo mocny i wyrazisty wzór, dlatego też reszta ubrań, dopasowanych do marynarki w kratę, powinna być stonowana, bez żadnego dodatkowego wzoru. Krata zawsze wyznacza tonację kolorystyczną całej stylizacji. Dlatego doskonale, przy męskich zestawieniach, wygląda z koszulami jednolitymi, jasnymi a najbardziej klasycznym przykładem jest, zwykle, biała koszula.
Do marynarek w kratę najlepiej pasują spodnie typu chinosy i w tym wypadku najlepiej jak są one również jednolite i dopasowane do głównej tonacji jaką nadaje marynarka w kratę.
Takim najlepszym i najbezpieczniejszym zestawem jest marynarka w kratę, niebieska koszula, spodnie jeansy lub chinosy w kolorze niebieskim lub czerni i buty sztyblety. Jest to najpopularniejszy zestaw z marynarką w kratę.

Marynarka w kratę stylizacje, które bawią

Połączenie marynarki w kratę z resztą ubrań może być i dyskretną elegancją i codzienną nonszalancją. Chinosy i jeansy, dobrane do kraciastej marynarki, dają swobodę i luz. Spodnie w kant nadają elegancji i dystynkcji. Marynarka w kratę stylizacje daje przeróżne i co najważniejsze można się doskonale bawić dobierając jasny dół do ciemnej kraty lub ciemny dół do jasnej. Można tworzyć różnego rodzaju kreacje, które idealnie będą nadawać się i na spontaniczne wyjścia do baru czy na spacer i na wyjścia do teatru czy też na spotkania biznesowe.
Tak samo jak w przypadku mężczyzn, marynarka w kratę, daje duże możliwości kobietom, które też zdecydują się na posiadanie tego właśnie elementu garderoby w swojej szafie.