bootsy.pl

Moda Uroda Zdrowie

Uroda

Jak najlepiej jest się ubrać na studniówkę?

Studniówka to pierwszy prawdziwy bal każdego młodego człowieka. Dlatego też i młode dziewczyny i młodzi mężczyźni chcą tego dnia wyglądać jak najlepiej i jak najpiękniej. Każdy zadaje sobie pytanie – jak się ubrać na studniówkę, by zachwycić swoją niesamowitą kreacją.

Kreacja przemyślana i perfekcyjna

Młode osoby, które wybierają się na studniówkę są już świadome w pełni panujących ogólnie w modzie trendów. Studniówka jest balem do samego rana, to wspaniała zabawa, którą każdy młody człowiek rozpoczyna swoją przygodę z dorosłością. Młodzi mężczyźni nie mają problemów z wybraniem kreacji dla siebie, wystarczy tylko zainwestować w super garnitur, pasującą koszulę i wygodne buty. Inaczej rzecz się ma z młodymi dziewczętami, które tego wieczora chcą błyszczeć i lśnić.
Studniówkowa kreacja powinna być przemyślana i perfekcyjna w każdym calu. Zestaw granatowa marynarka i spódniczka i biała bluzka dawno już odszedł do lamusa.

Bez dress code’u,

Ubranie na bal studniówkowy nie jest określane żadnym dress code em.
Tutaj każdy wybiera to w czym się będzie najlepiej czuł i w czym chce jak najlepiej wyglądać. Sukienki mogą mieć różne długości i różne kolory i pamiętać należy, że dobrze jest kupić kreację tylko i wybitnie na studniówkę a nie z myślą, że przyda się ona kiedyś w dorosłym życiu.
Dlatego też w wyborze sukienki można kierować się tylko fasonem a nie jej składem materiałowym. Natomiast w przypadku garniturów męskich dobrze jest zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego będzie on uszyty i lepiej, w tym wypadku, zainwestować w droższą wersję ubrania.

Kilka zasad, którymi trzeba się kierować przy wyborze kreacji na studniówkę

Kupując odpowiednią kreację na studniówkę należy kierować się kilkoma podstawowymi zasadami. Dobrze jest pamiętać, że kreacja ma być przeznaczona dla osoby młodej, która chce wyglądać jak najpiękniej w dany wieczór. Uwagę zwrócić też trzeba na wygodę, ponieważ studniówka to zabawa do białego rana, dobrze jest więc być ubranym w rzeczy, które ruchów nie będą krępować. Pamiętać też należy, że idziemy na bal nie na dyskotekę a na bal i w tym wypadku nasza kreacja powinna być raczej balowa a nie kiczowata. Bardzo ważne jest też by nie zwracać uwagi na aktualną modę, by w przyszłości na zdjęciach pamiątkowych nie wyglądać jak klony z innymi uczestnikami studniówki. Zawsze dobrze jest dobrać kreacje indywidualną i dokładnie pasującą. Ważne też są odpowiednie buty, dodatki, biżuteria no i oczywiście perfekcyjny makijaż i fryzura ale taka najlepsza dla młodej osoby.