bootsy.pl

Moda Uroda Zdrowie

Jak przyciągnąć klientów
Lifestyle

Jak przyciągnąć klientów – najskuteczniejsze systemy wystawiennicze

Spójna koncepcja reklamowa, efektowna ekspozycja, komfortowe miejsce do prowadzenia rozmów – nowoczesne stoisko targowe łączy wiele funkcji, a kluczem do sukcesu jest zaprojektowanie przestrzeni z uwzględnieniem oczekiwanych rezultatów. Przekonaj się, jak systemy wystawiennicze pomagają w promowaniu marki, przyciąganiu klientów i poznawaniu nowych kontrahentów.

Odpowiednio zaprojektowane systemy wystawiennicze nie tylko przyciągają uwagę osób, które odwiedzają targi i branżowe eventy, ale przede wszystkim skłaniają do wnikliwego zapoznania się z Twoją ofertą. Zainteresowanie wyzwala pragnienie, a stąd już tylko krok do zakupu lub nawiązania intratnej współpracy. Nie wiesz, jak stworzyć tego typu stoisko targowe? Wsparcie zapewniają profesjonalne firmy wystawiennicze, oferujące przede wszystkim:

 • przygotowanie unikalnego projektu, doskonale dopasowanego do identyfikacji wizualnej Twojej firmy,

 • troskę o stworzenie spójnej koncepcji reklamowej,

 • dopasowanie materiałów i systemów w taki sposób, aby idealnie eksponowały Twoje produkty lub usługi (drewno, szkło, metal, beton architektoniczny, aluminium, ledowe oświetlenie),

 • zbudowanie przestrzeni wokół stref funkcjonalnych (gastronomicznej, ekspozycyjnej, informacyjnej, relaksacyjnej),

 • realizację projektu w zgodzie z panującymi trendami.

Projektowanie i budowa systemów wystawienniczych na targi od deski do deski przez jedną, wyspecjalizowaną firmę pozwala zaoszczędzić sporo czasu i nakładów finansowych. Sprawdź, czym są i jak działają najlepsze systemy wystawowe.

Czym są systemy wystawiennicze?

Wyobraź sobie, że stoiska targowe i całe systemy wystawiennicze nie stanowią jedynie form reklamy Twoich produktów lub usług. Potraktuj branżowy event jako okazję do głębszego poznania swoich klientów oraz kontrahentów. Dłuższa rozmowa może zaowocować uzyskaniem feedbacku i cennych wskazówek, pozwalających ulepszyć ofertę Twojej firmy. Jak zachęcić uczestników targów do zatrzymania się właśnie przy Twoim stoisku? Zacznij od wyboru odpowiedniego miejsca. Zwykle podczas eventu dostępne są trzy opcje:

 • stoiska rzędowe – zamknięta z trzech stron przestrzeń wystawiennicza, za którą zapłacisz najmniej organizatorom, oszczędzisz również na projektowaniu i wyposażeniu stoiska, lecz stworzenie efektownej ekspozycji i wyróżnienie się z tłumu może okazać się trudnym zadaniem,

 • stoiska narożne – przestrzeń ekspozycyjna, zabudowana jedynie z dwóch stron, lepiej widoczna, dzięki czemu nieco łatwiej wyróżnić się ciekawą aranżacją i przyciągnąć wzrok gości eventu,

 • stoiska czołowe oraz wyspy – otwarta, dobrze widoczna przestrzeń, którą możesz dowolnie zaaranżować, wykorzystując sprawdzone systemy wystawowe, tworząc najskuteczniejsze i najdroższe stoisko targowe, skłaniające gości do podjęcia interakcji.

Typowy system wystawienniczy składa się z wielu elementów, za pomocą których z łatwością połączysz funkcje reklamową, ekspozycyjną, informacyjną i negocjacyjną w jedną, spójną i efektowną całość. Sprawdź, jakie systemy wystawowe sprawdzą się na targach najlepiej.

Jak wybrać najlepsze systemy wystawowe?

Uniwersalność systemów wystawowych stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne, zgodnie z unikalnymi projektami zagospodarowania przestrzeni wystawienniczej. Zestawione w najróżniejszych kombinacjach, komponenty zintegrowanego systemu budują spójny przekaz, dotyczący wartości marki, idei działalności firmy oraz wyjątkowości prezentowanej oferty. Najpopularniejsze rodzaje systemów wystawienniczych tworzą m.in.:

 • lady recepcyjne,

 • lady wystawiennicze,

 • ścianki systemowe,

 • ścianki ekspozycyjne,

 • regały i gabloty na produkty,

 • stojaki multimedialne,

 • trybunki prezentacyjne,

 • stojaki na ulotki,

 • roll-upy i banery,

 • pylony reklamowe,

 • słupy świetlne,

 • panele LED.

Systemy wystawiennicze sprawdzają się doskonale jako mobilne nośniki informacji i reklamy, pomagające nawiązywać trwałe relacje z klientami i kontrahentami podczas dużych eventów. Profesjonalna firma wystawiennicza czuwa nad jakością projektu i kompleksową realizacją montażu stoiska targowego, dzięki czemu zyskujesz cenny czas na dopracowanie strategii prowadzenia rozmów handlowych.

Co przyciąga klientów – skuteczne systemy wystawiennicze

Zabudowy wystawiennicze mogą przybierać różne formy – od minimalistycznych, przez ekologiczne i ultranowoczesne, aż po naszpikowane nowinkami technologicznymi, designerskie stoiska targowe, uznawane za dzieła sztuki współczesnej. Najlepsze firmy wystawiennicze prześcigają się w udoskonalaniu systemów wystawowych, aby w jak najkrótszym czasie i relatywnie niskim kosztem uzyskać kreatywne, zawsze unikatowe aranżacje, pomagając osiągnąć zamierzone cele. Warto przy tym pamiętać, aby nie zgubić się w gąszczu propozycji, lecz pozostać wiernym swoim fundamentalnym wartościom i stworzyć atmosferę budzącą zaufanie do prezentowanej oferty.

Co przyciąga uwagę osób, odwiedzających targi? Daj popracować wyobraźni. Zaskocz designem, wyrazistymi kolorami, perfekcjonizmem w dopracowaniu każdego detalu. Stwórz otwartą, wygodną i elegancką przestrzeń, nie tylko z ulotkami, ale również z kawą i poczęstunkiem, wygodną kanapą lub fotelami, gdzie toczyć się będą mniej lub bardziej zobowiązujące rozmowy handlowe. Buduj rozpoznawalność, trzymając się określonych standardów na każdym evencie, w którym bierzesz udział. Luksusowe systemy wystawiennicze to ergonomia, spójność i komfort, którymi powinno wyróżniać się Twoje stoisko targowe.

  Artykuł sponsorowany