bootsy.pl

Moda Uroda Zdrowie

pierwiastek luksusu
Dom i ogród

Podaruj sobie pierwiastek luksusu

Przepych wcale nie musi nosić znamion nadęcia i snobizmu. Niektórym stylom niesłusznie przypisuje się takie cechy. W tym przypadku warto skupić się na pozytywnych aspektach. Wystawnemu wzornictwu trudno odmówić dostojnego i okazałego charakteru. Możesz posłużyć się nimi przy tworzeniu eleganckiego wnętrza.

W tym kontekście można potraktować luksus jako kategorię estetyczną, do której zalicza się wachlarz określonych motywów. To niekoniecznie musi iść w parze z kosztami inwestycji. Doskonałym przykładem zrównoważonego podejścia jest kolekcja płytki Ceramstic. Jej walory wizualne zdecydowanie przemawiają językiem ekskluzywności. Płytki ceramiczne z tej linii wyróżniają się przystępną ceną. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na taką dawkę luksusu.

Plejada szlachetnych wzorów

Dostojny charakter można uzyskać na wiele sposobów. Muszą one jednak pasować do określonej konwencji. Można wyróżnić szereg kultowych wzorów, które są nierozerwalnie związane z luksusową estetyką. Taką rolę od wieków spełniają marmur oraz granit. Oba materiały posłużyły do zbudowania wielu majestatycznych i urzekających budowli. Finezyjne żyłki kontrastujące z niemal jednolitą bazą to kompozycja, której nie można pomylić z niczym innym. Takie motywy zostały odtworzone na płytkach z kolekcji Ceramstic.

Propozycje zgromadzone w katalogu stanowią nie lada gratkę dla miłośników architektury wnętrz. Pośród dostępnych wariantów można znaleźć kompozycje stanowiące odzwierciedlenie swojego podejścia do estetyki. Na szczególną uwagę zasługują wyraziste projekty, w których skumulowano wiele bodźców wizualnych. To zdecydowanie opcja przeznaczona dla odważniejszych odbiorców. Z drugiej strony pojawiają się również płytki ceramiczne, które oszczędniej operują formą, a jednocześnie nadal mają dostojny rodowód.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Warstwa wizualna wiąże się z polotem, finezją i artystycznym zmysłem. Kwestie praktyczne stanowią nieco bardziej przyziemny obszar. Niemniej obie sfery muszą iść ze sobą w parze, aby uzyskać idealną harmonię. W tym przypadku funkcjonalność odpowiada też za utrzymanie walorów estetycznych w nienagannym stanie. Płytki ceramiczne zostały wykonane z solidnych materiałów, a proces produkcji przebiegał zgodnie z nowoczesnymi standardami. Dzięki temu udało się uzyskać efekt, który charakteryzuje się solidną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W rezultacie możesz przez długie lata cieszyć się urokiem wykreowanej powierzchni.

Oblicza kolekcji Ceramstic

Luksus z natury wiąże się z odwagą, nonkonformizmem i zamiłowaniem do eksperymentów. Podobnych zapędów można doszukiwać się w przedstawionej kolekcji. Przede wszystkim należy pozbyć się wszelkich założeń, które mogłyby ograniczyć percepcję. Jeżeli masz pomysł na stworzenie nietuzinkowej aranżacji, śmiało idź w tym kierunku. Możesz puścić wodze fantazji i zupełnie nie sugerować się utartymi schematami. Płytki ceramiczne mogą być wykorzystane w różnych pomieszczeniach. W ten sposób jesteś w stanie uzyskać absolutnie unikatowy rezultat.