bootsy.pl

Moda Uroda Zdrowie

Uroda

Rodzaje modnych botków na obcasie

Podczas chłodnych pór roku najczęściej wykorzystywanymi butami przez kobiety są modne botki na obcasie. Mogą mieć one bardzo zróżnicowane rodzaje obcasów, z którymi warto się zapoznać. Dzięki temu będzie można w odpowiedni sposób dopasować rodzaj botków do swojej sylwetki, a także indywidualnych preferencji.

Szpilki

Wśród różnych rodzajów obcasów z całą pewnością można wymienić szpilki, które są bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu kobiet. Botki na obcasie w postaci szpilki są bardzo modne, dlatego są również chętnie noszone przez wiele kobiet, niezależnie od ich wieku oraz innych czynników. Botki na obcasie w kształcie szpilek doskonale sprawdzą się w przypadku każdej sylwetki oraz można je komponować z różnymi rodzajami strojów. Dlatego będzie to fantastyczne rozwiązanie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Kaczuszki

Bardzo popularnym rodzajem obcasów są również kaczuszki, które zazwyczaj są niższe niż szpilki. Bardzo dobrze się one sprawdzają w takim obuwiu jak modne botki. Kaczuszki są dość niskimi obcasami i występują one w bardzo cienkiej formie. Nie powinno się ich używać w przypadku posiadania ciężkiej sylwetki. Jednak w innych przypadkach mogą dodać kobiecie, która je nosi niepowtarzalnego uroku. Modne botki w kształcie kaczuszek z powodzeniem można nosić z różnego rodzaju odzieżą, a w szczególności z sukienkami czy spódnicami. Będzie to bardzo dobre rozwiązanie.

Koturny

Wśród różnych rodzajów modnych botków na obcasie można również wymienić koturny, które cieszą się niezwykłą popularnością wśród wielu osób. Koturny są bardzo wygodnym rodzajem obcasów, dlatego bez większych problemów mogą je nosić wszystkie kobiety, nawet te, które nie czują się zbyt dobrze na obcasach. Koturny mogą nosić zarówno panie o masywnej sylwetce, jak i panie, których wygląd jest dość delikatny. Istnieje w tym przypadku bardzo duża dowolność, dlatego tego rodzaju modne botki na obcasie można komponować tak, jak się tego chce.

Słupki

Kolejnym rodzajem modnych botków na obcasie z całą pewnością są słupki. Fantastycznie się one prezentują na nodze każdej kobiety, dlatego warto się w nie zaopatrzyć, niezależnie od swojego wieku czy też innych czynników. Słupki prezentują się bardzo elegancko, dlatego będą fantastycznym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie klasyczne stylizacje. Tego rodzaju buty bez większych problemów mogą nawet nosić panie o dość masywnych nogach. Będzie to bardzo dobry pomysł, z którego warto skorzystać podczas komponowania swojego codziennego stroju.