bootsy.pl

Moda Uroda Zdrowie

Uroda

Najnowszy trend, czyli spodnie dresowe i szpilki

Ciekawym, a jednocześnie dosyć kontrowersyjnym pomysłem jest połączenie spodni dresowych i szpilek. Jest to najnowszy trend znany jako sport chic. Łączy w sobie komfort i dodaje do tego nutę klasycznej elegancji. I pokazuje, jak stworzyć dobry i ciekawy strój, który wykorzystuje te dwa elementy.

Dwie przeciwstawne mody

Eleganckie stroje czasami krępują ruchy i sprawiają, że kobieta nie zawsze czuje się dobrze we własnej skórze. Jednak wystarczy zamienić sztywną spódnicę na wygodne, ale ładne spodnie dresowe, i od razu czuć różnicę. Ten element stroju przestał już być kojarzony jedynie z dniami pełnymi lenistwa czy z siłownią. Dzięki nowemu trendowi w modzie weszły do łask wielu kobiet i pokazały, że naprawdę można łączyć elegancję z wygodą bez szkody dla wizerunku. Już wiele osób pokazało, że dwa nurty w modzie mogą żyć obok siebie i nawzajem się uzupełniać, a nie stawać się dla siebie konkurentami.

Pomysły na ciekawe stylizacje

Pierwszym ciekawym pomysłem na to, jak połączyć spodnie dresowe i szpilki, to wybór bardziej wpadający w elegancję. Szare spodnie, czarna ramoneska, a do tego granatowa lub biała bluzka, która dobrze uzupełni strój. Nie można też zapomnieć o szpilkach. Najlepiej nadadzą się tutaj kolorowe, które nieco ożywią strój. Ciekawym rozwiązaniem będą na pewno żółte czy czerwone. Ale gdy kobiecie zależy bardziej na niewyróżnianiu się, to świetnie nadadzą się także czarne. Do całości warto dodać torebkę. Pasuje tutaj mała, czarna i prosta, bez dodatkowych zdobień. A do tego zegarek lub bransoletka w podobnych kolorach, lub delikatnie się wyróżniająca.
Drugi pomysł za to będzie odpowiedni na różne imprezy i wyjścia ze znajomymi. Połączenie czarnego modelu spodni dresowych z czerwonymi szpilkami na pewno przyciągnie uwagę, ale nie będzie raził. Do tego srebrna lub biała bluzka, mała, czarna torebka i dodatkowy ozdobnik w postaci naszyjnika lub kolczyków z pewnością dadzą wspaniały efekt.

Podążanie za nową modą

Dla wielu osób takie połączenia mogą wydawać się nie na miejscu. Nie każdy bowiem przepada za łączeniem codzienności z elegancją i woli oddzielać od siebie te dwa nurty, by nie doprowadzić do dziwnych połączeń. Jeśli jednak kobieta posiada dobry smak i potrafi tak dopasować dodatki i główne elementy stroju, że nawzajem siebie uzupełniają, to z całą pewnością powinna wypróbować takie połączenie. Może dzięki temu odkryje dla siebie kolejne niezwykłe stroje, jakie będzie mogła na siebie założyć podczas wielu ciekawych wydarzeń.